Deprecated: ucwords(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/paipwebc/domains/patrykadamczyk.net/public_html/app/libraries/Core.php on line 35
Patryk Adamczyk - Strona Główna
menu Patryk Adamczyk
Witam na mojej stronie internetowej!

Nazywam się Patryk Adamczyk. Jestem programistą i webdeveloperem. Mam dużo ambitnych pomysłów które może kiedyś zmienią podejście do programowania i wygody programowania. Nie przedłużając zapraszam na moją ciągle rozwijającą się stronę internetową gdzie mam zamiar się dzielić moimi pasjami do programowania, nowych technologii oraz fotografii.

Programowanie
Fotografia
Moje umiejętności

code Języki Programowania
PHP
PHP

Moja historia z backendem stron internetowych zaczęła się właśnie w PHP. To w nim zrobiłem parę projektów pokazały mi że strony internetowe to coś co chcę robić.

PHP.net
Python
Python

Bardzo lubiany przeze mnie język. Bardzo lubię jak wygląda i że kod w nim ma sens oraz można go czytać jak by to był pseudokod. Sam język moim zdaniem na przestrzeni paru lat bardzo rozwinął skrzydła i społeczność. Aktualnie przechodzi próby implementacji wszędzie gdzie się da i muszę przyznać że te projekty i pomysły na prawdę wyglądają obiecująco dla Pythona.

Python.org
JavaScript
JavaScript

Ten język jest za to bardzo specyficzny dla mnie. Ponieważ go nie rozwijałem przez te pare lat bo nie był dla mnie jakoś super wygodny. Ale ostatnio spoglądając na najnowsze standardy i rożne biblioteki zrozumiałem, że ten język na prawdę poszedł w dobrą stronę. Przez co ostatnio postanowiłem rozwinąć swoję umiejętności w tym języku.

MDN Node.js
code Języki Kodowania
HTML
HTML
CSS
CSS
Sass
Sass

Sass (a konkretniej korzystam z SCSS) to bardzo wygodny preprocesor CSS.

Strona Główna Kompilator z npm
build Narzędzia
Babel
Babel

Babel to doskonałe narzędzie, żeby pisać w najnowszych standardach JavaScript. Bez większych problemów ze wsparciem przeglądarek.

Strona Główna
Visual Studio Code
Visual Studio Code

Oto moim zdaniem najlepszy edytor dla programistów jaki jest. Jeżeli nie znacie VS Code to polecam chociaż sprawdzić.

Strona Główna
code Frameworki
React
React

Bardzo fajna biblioteka którą można nazwać frameworkiem. Do budowania pełnych aplikacji internetowych w JavaScript.

Strona Główna
Django
Django

Bardzo fajny framework do szybkiego i wygodnego budowania pełnej strony internetowej w Python.

Strona Główna

Wyzwanie dla mnie

Mam zamiar sobię postawić małe wyzwanie. Tweetowania w miarę codziennie o postępie prac nad moimi projektami lub po prostu losowych rzeczach. Zapraszam na mojego twittera.


@PatrykJAdamczyk

Witam na mojej nowej stronie!

Ta strona jest stale rozwijana. Aktualną wersję którą widzisz to wersja 1. Ma ona na celu bycie jak nawygodniejszą i w miarę szybko zrobioną ładną stroną internetową.
Moje plany do tej strony są duże. Śledź mnie i moją pracę, żeby przekonać się co zrobię w przyszłości.

Python Logo

PWBS jest projektem systemu budowania dla programistów.
Znacie może Gulp albo Grunt z systemów budowania w JavaScript?
PWBS ma być podobnym systemem budowania (pod wzglęm celu nie konkretnie funkcjonalności) tylko że napisanym w Pythonie.
Ten projekt jest także testem moich umiejętności programowania (ponieważ tam ćwiczę testowanie oraz dokumentowanie kodu) oraz wytrwania w dążeniu do celu.

PAiP Web Logo

PAiP Web to projekt otwartego zespołu z własnymi pomysłami rozwijania technologii i narzędzi używanych do tworzenia stron i aplikacji internetowych.

PAiP Logo

Strona PAiP to aktualna strona wizytówka zespołu którego plany się zmieniły.
W niedalekim czasie strona ta będzie zastępowana stroną projektu PAiP Web.
PAiP Web to projekt otwartego zespołu z własnymi pomysłami rozwijania technologii i narzędzi używanych do tworzenia stron i aplikacji internetowych.